Często zadawane pytania

P. Czy wycena mebli jest płatna?

Nie, wycena mebli w naszej firmie zawsze jest darmowa, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu.

P. Czy pomiar pomieszczenia jest płatny?

W większości przypadków pomiar jest u nas bezpłatny, wyjątkiem są pomiary w odległych od naszej siedziby miejscowościach oraz pomiar dotyczący mebli bardzo małych, których wartość nie przekracza 1000zł W takich sytuacja koszty pomiarów uzgadniamy przed umówieniem terminu.

P. Czy to prawda że projekt mebli jest darmowy?

Tak, przed podpisaniem umowy zawsze prezentujemy wizualizacje graficzne w kilku wariantach, możesz wprowadzać w nich zmiany a nasza projektantka na każdym etapie doradzi najkorzystniejsze rozwiązania.

P. Jak długo czeka się na projekt?

Przygotowanie projektu zajmuje zazwyczaj od dwóch do trzech dni roboczych.

P. Czy mogę zamówić meble według własnego projektu?

Tak, oczywiście realizujemy nie tylko własne projekty. Jesteśmy w stanie wyprodukować każde meble twarde.

P. Czy produkujecie kanapy na wymiar?

Nie, zajmujemy się produkcją mebli twardych, nie tapicerowanych, oznacza to że nie wyprodukujemy kanapy, fotela ani krzesła. Natomiast mamy takie meble w naszej ofercie, pochodzą one od naszych producentów.

P. Czy prowadzicie sprzedaż wysyłkową?

Meble oraz komponenty do mebli któymi handlujemy są produktami mocno złożonymi, trwałymi, ale jednocześnie wrażliwymi na odpowiednie warunki transportu. W związku z tym zdecydowaliśmy żę nie będziemy prowadzili sprzedaży wysyłkowej a wszekie realizacje wymagają albo naszego transportu albo odbioru osobistego w naszej siedzibie.

P. Czy montujecie produkowane przez siebie meble?

Tak, każde wyprodukowane meble montujemy w umówionym miejscu. Jest to u nas usługa typowa i podając ceny mebli, uwzględniamy koszty montażu. Na Twoje życzenie, możemy przekazać meble do samodzielnego montażu, ich wartość zostanie wtedy odpowiednio pomniejszona.

P. Jak długo czeka się na realizację projektu?

Termin realizacji zlecenia uzależniony jest od jego złożoności oraz użytych materiałów. Najczęściej jest to od dwóch do 4 tygodni, jednak pewne zlecenia realizujemy „od ręki” lub w kilka dni.

P. Jaki jest okres gwarancji?

Na nasze produkty udzielamy dwuletniej gwarancji.