1996

Z dniem 02/11/1996 Marek Siepracki decyduje się na wykorzystanie swoich doświadczeń zawodowych i zakłada firmę mającą produkować meble na zamówienie . W tamtym okresie była to jednoosobowa działalność gospodarcza, mieszcząca się w niewielkim pomieszczeniu o powierzchni około 30m2. Trudne warunki lokalowe i niepewność wynikająca z trudności w pozyskiwaniu nowych klientów, wymagały olbrzymiego zaangażowania i perfekcyjnej organizacji na każdym etapie. Jak później się okazało doświadczenia wtedy nabyte zaowocowały konsekwentnym rozwojem firmy.

1998

Rozpoczyna się budowa nowej siedziby firmy. Powstaje budynek o powierzchni 150m2 który staje się nowym warsztatem produkcyjnym oraz biurem firmy. W tym okresie firma zatrudnia już kilku pracowników zaangażowanych w produkcję mebli.

1999

Powstaje nasz pierwszy showroom gdzie prezentowane są nasze produkty. Znalazło się tam kilka kuchni, szaf i mele biurowe. W tym samym czasie inwestujemy w oprogramowanie do projektowania 3D i jako jedni z pierwszych na lokalnym rynku przedstawiamy naszym klientom realistyczne wizualizacje zamawianych mebli.

2001

W raz z rozwojem firmy nasz siedziba okazuje się nie wystarczająca. Podjęta zostaje decyzja o jej rozbudowie i tak do głównego budynku dobudowano kolejną część, która zwiększyła przestrzeń warsztatową o 100m2 i pozwoliła na zakup i umieszczenie dodatkowych maszyn poprawiających jakość produkowanych mebli.