Historia

1996

Z dniem 02/11/1996 Marek Siepracki decyduje się na wykorzystanie swoich doświadczeń zawodowych i zakłada firmę mającą produkować meble na zamówienie . W tamtym okresie była to jednoosobowa działalność gospodarcza, mieszcząca się w niewielkim pomieszczeniu o powierzchni około 30m2. Trudne warunki lokalowe i niepewność wynikająca z trudności w pozyskiwaniu nowych klientów, wymagały olbrzymiego zaangażowania i perfekcyjnej organizacji na każdym etapie. Jak później się okazało doświadczenia wtedy nabyte zaowocowały konsekwentnym rozwojem firmy.

1998

Rozpoczyna się budowa nowej siedziby firmy. Powstaje budynek o powierzchni 150m2 który staje się nowym warsztatem produkcyjnym oraz biurem firmy. W tym okresie firma zatrudnia już kilku pracowników zaangażowanych w produkcję mebli.

1999

Powstaje nasz pierwszy showroom gdzie prezentowane są nasze produkty. Znalazło się tam kilka kuchni, szaf i mele biurowe. W tym samym czasie inwestujemy w oprogramowanie do projektowania 3D i jako jedni z pierwszych na lokalnym rynku przedstawiamy naszym klientom realistyczne wizualizacje zamawianych mebli.

2001

W raz z rozwojem firmy nasz siedziba okazuje się nie wystarczająca. Podjęta zostaje decyzja o jej rozbudowie i tak do głównego budynku dobudowano kolejną część, która zwiększyła przestrzeń warsztatową o 100m2 i pozwoliła na zakup i umieszczenie dodatkowych maszyn poprawiających jakość produkowanych mebli.

2005

Przybywa maszyn, przybywa klientów, nasz zespół się rozrasta. Wiosną tego roku rozpoczyna się kolejna budowlana inwestycja mając na celu wprowadzenie nas w nową jakość. Powstaje obiekt gdzie dzisiaj mieści się nasz salon, magazyn oraz hala montażowa mebli. W budynku, który dotychczas był naszą jedyną bazą produkcyjną decydujemy się pozostawić tylko maszynownie. Poprawia to komfort pracy całego zespołu i wprowadza znaczącą poprawę jakościową produktów.

2007

W listopadzie 2007 roku oficjalnie otwieramy salon meblowy. Podejmujemy współpracę z innymi producentami mebli, poszerzając naszą ofertę mebli na wymiar o meble gotowe innych firm. Pozwala to na kompleksową obsługę naszych klientów.

2010

Inwestujemy w dwie nowoczesne maszyny do obróbki mebli. Nasza wydajność wzrasta a terminy realizacji zleceń skracają się o ¼ co staje się kluczowe dla możliwości realizacji dużych zleceń. W okresie tym wchodzimy na rynek mebli dla odbiorców masowych. Wygrywamy wiele przetargów i urządzamy min. Akademię Morską w Szczecinie, ZUT, Uniwersytet Szczeciński, Urząd morski, Urząd skarbowy, Zarząd Portów Morskich Szczecin i Świnoujście, jednocześnie wciąż dbając o obsługę klientów indywidualnych.